Adwokat Katarzyna Maśnicka

Adwokat Katarzyna Maśnicka jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach od 2007 r. W latach 2007 – 2011 odbyła aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach i w październiku 2011 r. po złożonym egzaminie adwokackim uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach. W 2003 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z zakresu Administracji i Zarządzania.

Kilkuletnia praca zawodowa w jednej z czołowych śląskich kancelarii prawnych pozwoliła zdobyć jej doświadczenie praktyczne i wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i prawa handlowego zarówno w trakcie współpracy z przedsiębiorcami, jaki i osobami fizycznymi.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego, w tym doradztwa prawnego dotyczącego umów handlowych.

Dane Kontaktowe