Adwokat Artur Zawisza

Adwokat Artur Zawisza jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach od 2007 r. W latach 2007 – 2011 odbył aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach i w październiku 2011 r. po złożonym egzaminie adwokackim uzyskał wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach.

W 2004 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Zdobywał doświadczenie w zawodzie prawnika od 2004 r. pracując w czołowej śląskiej kancelarii prawnej, gdzie zajmował się stałą obsługą podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw korporacyjnych i skutecznej windykacji należności. Uczestniczył również w postępowaniach sądowych oraz zajmował się świadczeniem pomocy prawnej dla klientów indywidualnych.

Posiada szeroką praktykę procesową w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, rodzinnych i opiekuńczych, z zakresu prawa pracy, jak również w świadczeniu obrony w sprawach karnych i karno-skarbowych.

Dane Kontaktowe